BZWBK

Tylko teraz z
BZ WBK Leasing - Promocyjny leasing dla firm z ubezpieczeniem GAP za 1 zł
Jesteś zainteresowany ofertą?
Zostaw nam kontakt bądź kliknij w słuchawkę w prawym dolnym rogu strony. Oddzwonimy.
REGULAMIN PROMOCJI
Wróć do strony głównej

LP BZWBKL

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych podanych w formularzu przez Media Impact Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa (dalej: „MIP”) w celach marketingowych MIP i jej partnerów biznesowych.
Wyrażam zgodę dla Media Impact Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa na kontakt ze mną z wykorzystaniem numeru telefonu podanego w formularzu (w tym z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących) w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Media Impact Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 52, 02-672 Warszawa (dalej: „MIP”) na moje konto poczty elektronicznej wskazane w formularzu informacji handlowych dotyczących MIP i jej partnerów biznesowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BZ WBK Leasing Spółka Akcyjna z siedzibą: ul. Kolorowa 8, 60-198 Poznań moich danych osobowych podanych w formularzu w celu przedstawienia mi promocyjnej oferty „Ekstra leasing z Onet.Mój Biznes”
Podanie danych jest dobrowolne. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania 
Share by: